Bevægelse
Holdnr
Kursus
Startdato
Underviser
Sted
242006
Bevægelse og afspænding til musik
Man
02.09.24 kl. 11.00
Berit Nyborg
Nymosehave
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242006
Start: Man 02.09.24 kl. 11.00
Underviser: Berit Nyborg
Sted: Nymosehave
242007
Bevægelse og afspænding til musik
Man
02.09.24 kl. 11.00
Lone Hermansen
Nymosehave
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242007
Start: Man 02.09.24 kl. 11.00
Underviser: Lone Hermansen
Sted: Nymosehave
242008
Bevægelse og afspænding til musik
Man
02.09.24 kl. 12.15
Berit Nyborg
Nymosehave
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242008
Start: Man 02.09.24 kl. 12.15
Underviser: Berit Nyborg
Sted: Nymosehave
242009
Bevægelse og afspænding til musik
Man
02.09.24 kl. 12.15
Lone Hermansen
Nymosehave
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242009
Start: Man 02.09.24 kl. 12.15
Underviser: Lone Hermansen
Sted: Nymosehave
242023
Holistisk motionsgymnastik
Man
02.09.24 kl. 16.20
Susanne Magle
Specialfysioterapien
Holistisk motionsgymnastik
Holdnr: 242023
Start: Man 02.09.24 kl. 16.20
Underviser: Susanne Magle
Sted: Specialfysioterapien
242024
Holistisk motionsgymnastik
Man
02.09.24 kl. 17.35
Susanne Magle
Specialfysioterapien
Holistisk motionsgymnastik
Holdnr: 242024
Start: Man 02.09.24 kl. 17.35
Underviser: Susanne Magle
Sted: Specialfysioterapien
242018
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Tir
03.09.24 kl. 13.00
Anina Dalsten
Telefonfabrikken
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Holdnr: 242018
Start: Tir 03.09.24 kl. 13.00
Underviser: Anina Dalsten
Sted: Telefonfabrikken
242019
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Tir
03.09.24 kl. 13.00
Tina Hansen
Telefonfabrikken
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Holdnr: 242019
Start: Tir 03.09.24 kl. 13.00
Underviser: Tina Hansen
Sted: Telefonfabrikken
242020
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Tir
03.09.24 kl. 14.40
Anina Dalsten
Telefonfabrikken
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Holdnr: 242020
Start: Tir 03.09.24 kl. 14.40
Underviser: Anina Dalsten
Sted: Telefonfabrikken
242021
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Tir
03.09.24 kl. 14.40
Tina Hansen
Telefonfabrikken
Bevægelse og afspænding for svært handicappede
Holdnr: 242021
Start: Tir 03.09.24 kl. 14.40
Underviser: Tina Hansen
Sted: Telefonfabrikken
242014
Bevægelse og afspænding til musik
Tor
05.09.24 kl. 12.15
Tina Hansen
Kellersvej 14
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242014
Start: Tor 05.09.24 kl. 12.15
Underviser: Tina Hansen
Sted: Kellersvej 14
242015
Bevægelse og afspænding til musik
Tor
05.09.24 kl. 12.15
Anina Dalsten
Kellersvej 14
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242015
Start: Tor 05.09.24 kl. 12.15
Underviser: Anina Dalsten
Sted: Kellersvej 14
242016
Bevægelse og afspænding til musik
Tor
05.09.24 kl. 13.55
Tina Hansen
Kellersvej 14
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242016
Start: Tor 05.09.24 kl. 13.55
Underviser: Tina Hansen
Sted: Kellersvej 14
242017
Bevægelse og afspænding til musik
Tor
05.09.24 kl. 13.55
Anina Dalsten
Kellersvej 14
Bevægelse og afspænding til musik
Holdnr: 242017
Start: Tor 05.09.24 kl. 13.55
Underviser: Anina Dalsten
Sted: Kellersvej 14
242030
Styrketræning
Tor
05.09.24 kl. 16.30
Bror Bjørnskov Mark
Specialfysioterapien
Styrketræning
Holdnr: 242030
Start: Tor 05.09.24 kl. 16.30
Underviser: Bror Bjørnskov Mark
Sted: Specialfysioterapien
242000
Aerobic - Gymnastik
Tor
05.09.24 kl. 16.45
Jytte Else-Marie Feltsen
IBOS
Aerobic - Gymnastik
Holdnr: 242000
Start: Tor 05.09.24 kl. 16.45
Underviser: Jytte Else-Marie Feltsen
Sted: IBOS